/> Zalety prezydenta Trumpa – Tradycja – The Tradition
Go to ...

Tradycja - The Tradition

Pismo - Forum światopoglądowe

Zalety prezydenta Trumpa


Amerykańska twitterka1)  przedstawia 65 powodów, dla których Donald Trump jest mężem opatrznościowym USA
Oto pierwsze pięć:
1. Trump jest pierwszym amerykańskim prezydentem NOT FOR SALE! Nie można go kupić! On jeden zapłacił za swoją kampanię. Odmówił przyjęcia milionów dolarów i choćby przez to nie podlega manipulacji. Pozostali kandydaci na stanowisko Prezydenta USA korzystali z funduszy grup poparcia, lobbystycznych funduszy i z dotacji poszczególnych grup interesów, które – w przypadku osiągnięcia przez ich ludzi Białego Domu – wywierali by później na nich różnorakie naciski. 
2. a) Politycy w Stanach Zjednoczonych są w 99,9% do niczego. Całe swe zawodowe życie poświęcają walce o fotel, a potem o jego utrzymanie. Nie troszczą się o Amerykanów, tylko o własne portfele. USA znajduje się we władzy oligarchów. 
b) Trump nie jest typowym politykiem, tylko biznesmenem wielkiego formatu. I nim pozostanie. I dlatego jest “Prezydentem Narodu”! Trump kocha Amerykanów! Jest prawdziwym patriotą, który kocha swój kraj i pragnie przywrócić mu wielkość. 
3. Trump pracuje za darmo. Powiedział, że jako prezydent nie będzie pobierał należnej mu pensji. Ponieważ wedle konstytucji – jako sługa narodu – musi być  przezeń opłacany – zgodził się, aby wypłacano mu symbolicznego dolara. 
4. W koledżu specjalizował się w gospodarce nieruchomościami, a potem na Uniwersytecie w Pensylwanii uzyskał dyplom magistra ekonomii. Ma IQ między 150 a 160 pkt. 
5. Trump sam zapracował na swój miliardowy majątek. Jego ojciec zostawił mu ledwie milion dolarów zarobionych w Queens, a Donald Trump przeprowadził się na Manhattan, gdzie potrafił zarobić prawdziwą fortunę.  

1 Login znany redakcji 

 


Tags: , , , , , , , , ,

O autorze: Redakcja